Tectum Roofcomfort zadba o Twój dach

Podczas gdy naszą główną działalnością jest budowa nowych dachów, dzięki działowi Roofcomfort oferujemy również usługi mające na celu wydłużenie okresu eksploatacji wszystkich typów dachów. Staramy się kształtować świadomość, iż regularne monitorowanie stanu dachu jest bardzo ważne.

ROOFCOMFORT oferuje usługi w zakresie

Remontów dachów

Inspekcji dachów

Naprawy dachów i renowacji

Analizy nieszczelności

Interwencji

Dokonujemy kompleksowych remontów pokrycia dachowego. Wykonujemy remonty w wielu systemach

Regularnie przeprowadzane kontrole stanu dachu umożliwiają wykrycie problemów na wczesnym etapie

Po dokonaniu kontroli stanu dachu należy przeprowadzić jego profilaktyczną naprawę. Naprawiamy usterki wykryte podczas kontroli.

Nasi specjaliści dokonują kompleksowej inspekcji systemu dachowego. Po ustaleniu przyczyny, dokonują oczywiście jej usunięcia.

Oferujemy naprawę systemu dachowego w przypadku uszkodzeń spowodowanych wystąpieniem skrajnych warunków pogodowych

ROOF MAINTENANCE by

Przycisk Tectum roofcomfort

Konserwacja dachu jest bardzo ważną czynnością z wielu powodów. Bieżące monitorowanie stanu dachu pozwala na wczesne wykrywanie zagrożeń, co minimalizuje ryzyko zaistnienia uszkodzenia, a co za tym idzie poniesienia kosztów napraw.

Każdego dnia Twój dach jest narażony na działanie wielu czynników które mogą wpłynąć na jego uszkodzenie. Pamiętaj, że tylko regularne monitorowanie jego stanu pozwoli na uniknięcie niebezpiecznych w skutkach uszkodzeń, a zarazem kosztownych napraw.

Twój dach nas potrzebuje?

Szukasz eksperta w zakresie renowacji lub wykonania nowych pokryć dachowych?