Budujemy dla historii!

Wielkim zaszczytem dla Naszej firmy jest możliwość współuczestniczenia w historycznym projekcie jakim jest budowa nowoczesnego kompleksu muzealnego imienia Józefa Piłsudskiego w Sulejówku.

Józef Piłsudski

Jedna z najwybitniejszych i najważniejszych postaci w historii Polski, nazywany jest ojcem niepodległej Polski. To właśnie ku jego pamięci budowany jest spektakularny kompleks Muzealny w podwarszawskim Sulejówku.
Ideą powstania muzeum jest możliwość zetknięcia się z jakże ważną części historii naszego kraju, a to wszystko w ciszy i spokoju - w kameralnym Sulejówku, w którym mieszkała rodzina Piłsudskich.
Źródło: pl.wikipedia.org/wiki/Józef_Piłsudski
Źródło: muzeumpilsudski.pl
Źródło: muzeumpilsudski.pl

Generalnym wykonawcą inwestycji jest PORR Polska Construction S.A., czyli firma z która już niejednokrotnie mieliśmy przyjemność współpracować, ostatnio chociażby przy realizacji projektu EC Powiśle (kliknij by dowiedzieć się więcej). W zakresie prac Tectum Group było wykonanie prac hydro i termoizolacyjnych między innymi na dachu, tarasach zewnętrznych głównego budynku Muzeum oraz prace na stropie poziomu zero nad Halą Wystawy Stałej.

Więcej informacji na temat Kompleksu Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku można przeczytać na stronie internetowej muzeumpilsudski.pl/o-muzeum/kompleks-muzealny/

Zachęcamy do obejrzenia krótkiego filmu przedstawiającego, odwiedzenia strony internetowej Muzeum, a w późniejszej części tego roku do wizyty w nim.

Szukasz eksperta w zakresie renowacji lub wykonania nowych pokryć dachowych?