O nas

Imponujące portfolio projektów dekarskich

Polski oddział Tectum Group oferujący usługi dekarskie na rzecz generalnych wykonawców, inwestorów działających na rynku nieruchomości oraz deweloperów założono w 2004 r.

Jako podmiot Grupy Tectum możemy uczestniczyć w realizacji nawet największych komercyjnych i przemysłowych projektów.

Na przestrzeni ostatnich lat zgromadziliśmy imponujące portfolio realizacji. Kompleks budynków Warsaw Spire i Warsaw Hub, West-Station, VARSO Place, The Park Warsaw czy centrum handlowe Blue City to tylko niektóre z nich. Uczestniczyliśmy w realizacji dachów dla budynków biurowych, centrów handlowych, budynków rządowych, budynków mieszkalnych i przemysłowych oraz wielu innych.

Funkcjonujemy na rynku od 1981 r., natomiast w Polsce od roku 2004

Tectum Group w Polsce jest podmiotem Tectum Group z siedzibą w Belgii. Dzięki ponad 35-letniemu doświadczeniu Grupa Tectum urosła do rangi jednego z największych wykonawców pokryć dachowych w kraju.

Firma Tectum Group specjalizuje się w realizacji:

 

  • dachów płaskich
  • dachów spadowych
  • balustrad
  • remontów i renowacji istniejących dachów

Jakich usług szukasz?

Dowiedz się więcej na temat naszych usług w zakresie realizacji nowych dachów

Dowiedz się więcej na temat naszych usług w zakresie konserwacji i napraw dachów.

Nasze najcenniejsze aktywa

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nasi pracownicy są naszym najcenniejszym zasobem. Stale dążymy do podnoszenia ich umiejętności oraz stale inwestujemy w rozwój naszych dekarzy a także naszych pracowników biurowych. W ten sposób chcemy tworzyć wartość dodaną do naszych usług, komunikacji i procesów technologicznych.