Wrocławska Idylla

Osiedle Idylla to nasz kolejny projekt w rejonie Dolnego Śląska. Niezmiernie się cieszymy, iż mamy możliwość wykorzystania swojego doświadczenia, zdobywanego przez wiele lat, w nowym rejonie.

Osiedle IDYLLA - Dom Development

Osiedle mieszkaniowe położone w północno-zachodniej części Wrocławia, na ulicy Stabłowickiej 116 budowane jest przez największego polskiego dewelopera Dom Development
Docelowo osiedle składać się będzie z 6 budynków, pierwszy z nich ma zostać ukończony jeszcze w 2019 roku, natomiast ostatni w 2021.

Wzorowo układająca się współpraca

Magdalena Koper pełniąca funkcję Business Development Managera w rejonie Dolnego Śląska wraz z Piotrem Szymczykiem - Dyrektorem Zarzadzającym Tectum Group w Polsce podkreślają, iż kluczowym czynnikiem sukcesu tego projektu jest wzorowa współpraca pomiędzy firmami.
Prace związane z realizacją projektu rozpoczęliśmy w marcu bieżącego roku. Do zakresu prac naszej firmy należało wykonanie zarówno termo jak i hydroizolacji oraz wykonanie obróbek blacharskich czap attykowych i kominów na dwóch budynkach. Wykonaliśmy również warstwy izolacyjne na patio. Planowany termin całkowitego zakończenia naszych prac to wrzesień bieżącego roku.
Źródło: wroclaw.domd.pl
Białe logo Tectum Group bez tła

Osiedle Idylla to kolejny, po Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu realizowanym dla firmy AKBIK, projekt w rejonie Dolnego Śląska od momentu otwarcia biura we Wrocławiu. Niezmiernie cieszymy się, iż mamy możliwość wykorzystania swojego doświadczenia, zdobywanego przez wiele lat w nowym rejonie.

Tectum Group w Polsce nieustannie rośnie w siłę, o czym najlepiej świadczą nowe realizacje w rejonie Dolnego Śląska oraz prestiżowe projekty wykonywane w Warszawie.

Poniżej niektóre z Naszych ostatnich realizacji. Kliknij tutaj, by dowiedzieć się więcej

Źródło: wroclaw.domd.pl

Zdjęcia pochodzą ze stron: wroclaw.domd.pl oraz facebook.com/domdevelopment

Szukasz eksperta w zakresie renowacji lub wykonania nowych pokryć dachowych?