Debiut na Dolnym Śląsku

Jednym z naszych pierwszych projektów realizowanych w tym rejonie jest inwestycja przebudowy budynku „O” Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu na Uniwersytecki Inkubator Przedsiębiorczości”

Udany start

We wrześniu ubiegłego roku w celu poszerzenia rynku usług oferowanych przez Naszą firmę otworzyliśmy biuro we Wrocławiu Prężne działania mające na celu płynne wejście na rynek Dolnego Śląska, rozpoczęte jeszcze wiele miesięcy przed oficjalnym otwarciem biura, okazały się niezwykle skuteczne.

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

Jednym z naszych pierwszych projektów realizowanych w tym rejonie jest inwestycja przebudowy budynku „O” Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu na Uniwersytecki Inkubator Przedsiębiorczości”. Mamy wielką przyjemność współpracować z firmą AKBIK, będąca Generalnym Wykonawcą tego przedsięwzięcia.
Zakres prac Tectum Group obejmuje wykonanie pokrycia dachu membraną wraz z wywinięciami na attyki oraz obróbki blacharskie – Nasze prace na obiekcie właściwie zmierzają już ku końcowi. Niezmiernie cieszymy się, iż czerpiąc z doświadczenia wielu lat funkcjonowania Tectum Group w Piastowie, udało się z powodzeniem odnaleźć się w nowym rejonie, zachowując przy tym najwyższą jakość wykonanych prac, i pasję. Jesteśmy jednak pewni, że to dopiero początek.

Zdjęcie wizualizacyjne pochodzi ze strony: www.tuwroclaw.com

Szukasz eksperta w zakresie renowacji lub wykonania nowych pokryć dachowych?