Warszawa 227739338 Wrocław 606447549 Gdańsk 507873402 Kraków 690107939 Kosztorysy: oferty@tectumgroup.pl
Wykonawstwo pokryć dachowych i konserwacja
Budynki przemysłowe
Budynki komercyjne
Budynki użyteczności publicznej

Dachy, tarasy i ogrody wewnętrzne

Firmie Tectum Group Polska powierzone zostały kompleksowe prace izolacyjne związane z kompleksem budynków The Warsaw Hub – projektu zrealizowanego przez firmę Ghelamco. Firma Ghelamco jest jednym z najważniejszych europejskich inwestorów i deweloperów na runku nieruchomości.

The Warsaw HUB

Firmie Tectum Group powierzone zostały prace związane z dachem kompleksu budynków The Warsaw Hub – projektu realizowanego przez firmę Ghelamco. Firma Ghelamco jest jednym z najważniejszych europejskich inwestorów i deweloperów na runku nieruchomości. Prowadzi działalność w Belgii a także we Francji, Rosji, na Ukrainie i w Polsce. W Warszawie firma stawia ultranowoczesny kompleks budynków pod nazwą "The Warsaw Hub" o łącznej powierzchni 113 000 m2 mieszczący pomieszczenia biurowe, kilka hoteli oraz sali konferencyjnych.

Nie tylko system dachowy

Prace obejmują nie tylko dachy, ale również tarasy oraz liczne ogrody wewnętrzne. Łączna powierzchnia zadaszenia wynosi 28 000 m², z których większość została zaprojektowana zgodnie z systemem dachu odwróconego. W systemie tym izolacja (XPS) umieszczona zostaje na warstwie uszczelniającej dachu (papa termozgrzewalna w dwóch warstwach) – w ten sposób zmniejszeniu ulega liczba warstw dachu, a prace postępują szybciej. Największym wyzwaniem jest czas przeznaczony na wykonanie prac. W szczytowym etapie nasz zespół będzie liczył 30 dekarzy.

Nie po raz pierwszy

Prace związane z kompleksem The Warsaw Hub nie stanowią pierwszego projektu realizowanego przez Dekkers dla firmy Ghelamco w Polsce. Między innymi uczestniczyliśmy również w pracach nad kompleksem Warsaw Spire. W szczytowym etapie nasz zespół będzie liczył 30 dekarzy
dachy ekologiczne

Szukasz eksperta w zakresie renowacji lub wykonania nowych pokryć dachowych?