Czas na Kraków!

Kraków to kolejne po Warszawie, Wrocławiu i Gdańsku miasto, w którym Tectum Group otwiera swoje biuro. Rynek inwestycji budowlanych w rejonie Małopolski bardzo prężnie się rozwija, ponadto Kraków jest drugim co do powierzchni i liczby mieszkańców miastem w Polsce, zatem otwarcie biura właśnie tam, jest naturalnym krokiem w rozwoju firmy.

Nadszedł czas na Kraków!

Sukces, jakim było otwarcie biura we Wrocławiu w 2018 roku oraz Gdańsku w 2020 roku spowodował, że zdecydowaliśmy się na kolejny krok w rozwoju i uruchomienie biura Tectum Group w Krakowie! Dzięki temu będziemy w stanie kompleksowo obsługiwać klientów z rejonu południa Polski. Kraków jako drugie, po Warszawie, miasto w Polsce pod względem powierzchni oraz liczby mieszkańców, jest jednym z najbardziej interesujących rynków w kraju pod kątem inwestycji budowlanych.

Źródło zdjęcia: Victor Malyushev / Unsplash

dach płaski

Kompleksowe usługi dekarskie

W Krakowie, podobnie jak w innych miastach Tectum Group świadczyć będzie kompleksowe usługi dekarskie we wszystkich możliwych technologiach dachów płaskich, dotyczące zarówno nowo powstających konstrukcji, jak i renowacji.

Nowy rejon – nowe nadzieje

Piotr Szymczyk, Dyrektor Zarządzający Tectum Group w Polsce wiąże wielkie nadzieje w związku z Krakowskim biurem:

Kraków to piękne miasto. Bardzo się cieszę, że mamy w tym historycznym dla Polski mieście swoje biuro. Aktualna sytuacja ekonomiczna w dobie pandemicznej nie jest idealna, ale cały czas idziemy drogą która została precyzyjnie nakreślona już wiele lat temu – drogą która zmierza do nieustannego rozwoju, poszerzania zakresu terytorialnego świadczonych usług, poszerzania zakresu technologicznego wykonywanych prac, zwiększania liczebności naszego zespołu – zarówno mówimy tutaj o pracownikach budowlanych jak i biurowych. Nieustannie nawiązujemy nowe kontakty handlowe które z czasem przeradzają się w iście partnerskie stosunki miedzy firmami, mówię tutaj zarówno o klientach, jak i dostawcach, podwykonawcach oraz innych podmiotach. Cieszymy się, że już niedługo przyjeżdżając do Krakowa, czy to prywatnie, czy zawodowo, będę miał świadomość że dachy w tym mieście to też Nasza zasługa

kraków

Źródło zdjęcia: Stephen Doyne / Unsplash

wykonawstwo nowych dachów

Jarosław Adamski – Business Development Manager

Osobą odpowiedzialną za biuro w Krakowie będzie Jarosław Adamski. Rynek Małopolski jest mu bardzo dobrze znany, ponieważ przez ponad 20 lat pracy, zarówno w dużych zagranicznych koncernach jak i mniejszych rodzinnych firmach budowlanych zajmujących się produkcją i sprzedażą materiałów budowlanych, nabył wiedzę i doświadczenie.

Jarosław zauważa, że Małopolska to region otwarty na nowe inwestycje, które są realizowane według nowatorskich projektów uwzględniających najnowsze technologie.

Ciężka i wytrwała praca, intensywne dążenie do celu, determinacja oraz wiara w osiągnięcie sukcesu – to, według Jarosława, przepis na sukces Tectum Group w Krakowie.

Zapraszamy do kontaktu

email: jaroslaw.adamski@tectumgroup.pl
GSM: +48 690 107 939

Zapytania ofertowe: oferty@tectumgroup.pl

lub skorzystania z formularza kontaktowego

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawa o ochronie danych osobowych w związku z kontaktem poprzez formularz zgłoszeniowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma Tectum Group Sp. z o.o. z siedzibą w Piastowie przy ul. Grunwaldzkiej 48, 05-820 Piastów.”

    Szukasz eksperta w zakresie renowacji lub wykonania nowych pokryć dachowych?