Osiedle Formeli 17

W lipcu 2020 roku uruchomiliśmy biuro w Gdańsku o czym dumnie informowaliśmy w tym wpisie. Od tego czasu wykonaliśmy już prace na wielu budowach dla wielu klientów. Jedną z budów, którą zrealizowaliśmy na Pomorzu jest Osiedle Formeli 17 dla firmy z grupy HRE Investments.

Formeli 17

To 8 budynków, w których znajdzie się 248 lokali mieszkalnych o powierzchni od 30 do 75m2. Osiedle budowane jest w nowoczesnym stylu, który jest tożsamy z aktualnymi trendami budownictwa. Oparte jest na prefabrykatach, co pozwala na znaczne skrócenie czasu realizacji inwestycji.

Dach odwrócony

Wartościowa lokalizacja

Wartość dodaną dla osiedla niewątpliwie stanowi lokalizacja, bowiem jest ono położone zaledwie 1 kilometr od Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, 2 kilometry od Aquaparku Reda, oraz 30 kilometrów od portu lotniczego Gdańsk-Rębiechowo. Na dodatek, do stacji PKP/SKM odległość to jedynie 2 kilometry, do przystanku autobusowego zaledwie 300 metrów.

Rola Tectum Group

Z punktu widzenia managera regionu Tectum Group w Trójmieście – Dawida Wiśniewskiego, projekt jest wyjątkowy.

„Jest to jeden z pierwszych dużych projektów, który realizujemy od momentu otwarcia biura w Gdańsku. Dla nas to ponad 3000m2 hydroizolacji oraz 1500m2 termoizolacji do zainstalowania, ale bardzo mnie cieszy że mamy możliwość wykonać tutaj dachy zielone – geowłókninę, drenaż, substrat oraz maty rozchodnikowe. Mam nadzieję, że to początek długiej i owocnej współpracy”.

Wejdź na www.formeli17.pl, żeby dowiedzieć się wiecej:

Szukasz eksperta w zakresie renowacji lub wykonania nowych pokryć dachowych?