Czas na Trójmiasto. Na partnerskich zasaDACH

Na początku był Dekkers. Pod taką nazwą zaistnieliśmy 15 lat temu na rynku wykonawstwa dachów płaskich w Polsce. Z biegiem lat, poprzez realizacje kolejnych kontraktów, rozwijaliśmy się, rośliśmy w siłę i zmienialiśmy. Teraz pod szyldem Tectum Group jesteśmy obecni w kolejnej lokalizacji.

Sukces firmy w zakresie realizacji dachów płaskich spowodował iż w roku 2017 stworzona została komórka zajmująca się renowacjami i naprawami pokryć dachowych – Roofcomfort, a rok później otworzyliśmy biuro we Wrocławiu dedykowane projektom realizowanym na Dolnym Śląsku. Teraz czas na północ Polski! Od 1 Lipca funkcjonujemy również w Gdańsku.

Piotr Szymczyk – dyrektor zarządzający Tectum Group w Polsce, zwraca uwagę na sukcesywny postęp.

Gdy w 2005 roku uruchamialiśmy działalność w głowie mieliśmy ambitne plany. Wiedzieliśmy, że to początek czegoś wielkiego, czegoś co stanie się projektem naszego życia.

Przez wiele lat budowaliśmy swoją pozycję na rynku realizacji dachów płaskich aż byliśmy gotowi na uruchomienie specjalnego działu którego zadaniem było zajmowanie się wyłącznie remontami i renowacjami. Po kilkunastu miesiącach, gdy Roofcomfort był już uznaną marką zdecydowaliśmy się na jeszcze odważniejszy krok jakim było otwarcie biura w nowej lokalizacji. Wrocław wybraliśmy ze względu na dynamiczny rozwój tego rejonu.

Teraz jesteśmy gotowi na kolejny krok i na zaznaczenie swojej obecności w Trójmieście. Lokalizacja również nie jest przypadkowa, w przeszłości realizowaliśmy już projekty nad polskim morzem i ten rejon nieustannie był zasięgu naszego zainteresowania. Rozwój Tectum Group to projekt mojego życia, jednak dalej w głowie mam tą samą myśl co 15 lat temu – to dopiero początek czegoś większego – nie zważając jak daleko już zaszliśmy.

Szukasz eksperta w zakresie renowacji lub wykonania nowych pokryć dachowych?