Dolina Krasowa w Krzeszowicach

W ramach współpracy z firmą Antrans Invest Sp. z o.o. zrealizowaliśmy projekt Dolina Krasowa w podkrakowskich Krzeszowicach.

O Dolinie Krasowej

Dolina Krasowa jest to zespół budynków mieszkalnych zlokalizowany w Krzeszowicach. Osiedle zostało zaprojektowane w szczególności z myślą o osobach, które preferują zamieszkanie poza centrum miasta. Lokalizacja jest bardzo sprzyjająca, ponieważ tylko 25 minut potrzebne jest, by dostać się samochodem do Krakowa, co w połączeniu z bardzo dobrym połączeniem kolejowym daje dużą elastyczność.

Dach płaski
Dach płaski

Zakres prac

Pakiet zleconych prac obejmował wykonanie czterech dachów o łącznej powierzchni ponad 2200m2.
Technologia, w której wykonywaliśmy prace dekarskie, obejmowała położenie folii PE, termoizolację EPS w grubości 20cm, kliny spadkowe, welon szklany, a następnie membranę PCV o grubości 1.5mm. Poza powierzchniami dachów wykonywaliśmy także obróbki blacharskie z blachy stalowej grubości 0,5mm w kolorze antracytowym. Realizacja tych dwóch etapów zwieńczona została samodzielnym wykonaniem próby szczelności metodą elektrooporową.

Kontynuacja współpracy

Kolejną częścią prac, które wykonywaliśmy na obiekcie, było wykonanie hydroizolacji patio w technologii jednowarstwowej papy termozgrzewalnej. Zastosowane zostały dedykowane papy przeciwkorzenne, które montuje się w miejscach, gdzie istnieje ryzyko przerastania korzeni roślin. Powierzchnia tego zakresu to ponad 1000m2 powierzchni oraz dodatkowa obwodowa izolacja budynków poza obszarem patio.

Firmie Antrans Invest dziękujemy za zaufanie i liczymy na dalszą współpracę.

Szukasz eksperta w zakresie renowacji lub wykonania nowych pokryć dachowych?