Warszawa 227739338 Wrocław 606447549 Gdańsk 507873402 Kraków 690107939 Kosztorysy: oferty@tectumgroup.pl
Wykonawstwo pokryć dachowych i konserwacja
Budynki przemysłowe
Budynki komercyjne
Budynki użyteczności publicznej

Bieg Firmowy 2023

13 Maja 2023 roku miała miejsce XI edycja Biegu Firmowego, którego celem jest działalność charytatywna. Tectum Group już po raz czwarty wzięło udział w wydarzeniu.

W Tectum Group poza pracą staramy się aktywnie spędzać czas. W związku z tym, w sobotę 13 Maja po raz kolejny wzięliśmy udział w Biegu Firmowym organizowanym przez Fundację Everest.

O wydarzeniu

Bieg Firmowy w tym roku został zorganizowany już po raz jedenasty. Celem organizatora, Fundacji Everest jest pomoc dzieciom chorym, niepełnosprawnym, znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej. Więcej informacji o Fundacji Everest można przeczytać tutaj.

Dla Nas uczestnictwo w biegu jest ważne z wielu powodów — poprzez swoją aktywność pomagamy potrzebującym, jednocześnie podczas przygotowań wspólnie się motywujemy do osiągania coraz lepszych rezultatów, a efekt finalny, którym jest wirtualna sztafeta zawsze wzbudza w nas jedynie pozytywną motywację, która prowadzi do rywalizacji wewnątrzfirmowej.

Poprzednie biegi

Pierwszy bieg zorganizowany, w którym przedstawiciele Tectum Group w Polsce wzięli udział, miał miejsce w Listopadzie 2019 roku i był to Bieg Niepodległości. W naszym debiutanckim wspólnym biegu wzięło udział 6 biegaczy.

Biegi w formie zdalnej

Pandemia spowodowała, że niestety wspomniany Bieg Niepodległości był jedynym biegiem „stacjonarnym”, w którym wzięliśmy udział. Na szczęście Bieg Firmowy został opracowany w nowej formule, która pozwoliła na stworzenie wirtualnej sztafety. W roku 2020 udało nam się zebrać dwie pełne sztafety pięcioosobowe, w których każdy z uczestników miał cel pokonania 5 kilometrów w jak najlepszym czasie przy wsparciu aplikacji mobilnej.

Rok później również wzięliśmy udział w wirtualnej sztafecie, jednak na starcie stanęło aż 20 biegaczy. W tym roku również pełne cztery sztafety wzięły udział w sztafecie online. Mamy w planie kontynuować biegowe zmagania, natomiast liczymy na to że będziemy mogli niebawem robić to już w formie tradycyjnej, a nie zdalnej.

Szukasz eksperta w zakresie renowacji lub wykonania nowych pokryć dachowych?