Bieg Firmowy 2023

13 Maja 2023 roku miała miejsce XI edycja Biegu Firmowego, którego celem jest działalność charytatywna. Tectum Group już po raz czwarty wzięło udział w wydarzeniu.

W Tectum Group poza pracą staramy się aktywnie spędzać czas. W związku z tym, w sobotę 13 Maja po raz kolejny wzięliśmy udział w Biegu Firmowym organizowanym przez Fundację Everest.

O wydarzeniu

Bieg Firmowy w tym roku został zorganizowany już po raz jedenasty. Celem organizatora, Fundacji Everest jest pomoc dzieciom chorym, niepełnosprawnym, znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej. Więcej informacji o Fundacji Everest można przeczytać tutaj.

Dla Nas uczestnictwo w biegu jest ważne z wielu powodów — poprzez swoją aktywność pomagamy potrzebującym, jednocześnie podczas przygotowań wspólnie się motywujemy do osiągania coraz lepszych rezultatów, a efekt finalny, którym jest wirtualna sztafeta zawsze wzbudza w nas jedynie pozytywną motywację, która prowadzi do rywalizacji wewnątrzfirmowej.

Poprzednie biegi

Pierwszy bieg zorganizowany, w którym przedstawiciele Tectum Group w Polsce wzięli udział, miał miejsce w Listopadzie 2019 roku i był to Bieg Niepodległości. W naszym debiutanckim wspólnym biegu wzięło udział 6 biegaczy.

Biegi w formie zdalnej

Pandemia spowodowała, że niestety wspomniany Bieg Niepodległości był jedynym biegiem „stacjonarnym”, w którym wzięliśmy udział. Na szczęście Bieg Firmowy został opracowany w nowej formule, która pozwoliła na stworzenie wirtualnej sztafety. W roku 2020 udało nam się zebrać dwie pełne sztafety pięcioosobowe, w których każdy z uczestników miał cel pokonania 5 kilometrów w jak najlepszym czasie przy wsparciu aplikacji mobilnej.

Rok później również wzięliśmy udział w wirtualnej sztafecie, jednak na starcie stanęło aż 20 biegaczy. W tym roku również pełne cztery sztafety wzięły udział w sztafecie online. Mamy w planie kontynuować biegowe zmagania, natomiast liczymy na to że będziemy mogli niebawem robić to już w formie tradycyjnej, a nie zdalnej.

Szukasz eksperta w zakresie renowacji lub wykonania nowych pokryć dachowych?