FORMA osiągnięta. Wrocławski projekt Archicom zakończony sukcesem.

W kwietniu zakończyliśmy prace na wrocławskim osiedlu Forma przy ul. Czartoryskiego realizowanym przez Grupę Archicom – jednego z największych deweloperów na dolnośląskim rynku nieruchomości.

Kilka słów o osiedlu

Nie bez powodu osiedle nosi nazwę „Forma”. Poza funkcjonalnymi mieszkaniami przyszłym mieszkańcom zaoferowana zostanie osiedlowa siłownia oraz urządzenia pozwalające na aktywność fizyczną na świeżym powietrzu co pozwoli mieszkańcom na utrzymanie bądź zbudowanie odpowiedniej formy fizycznej.

W skład osiedla wchodzi pięć budynków, z czego Tectum Group w ramach II fazy realizacji inwestycji wykonało izolację 1500 m2 pokrycia dachowego w systemie balastowym oraz 1400 m2 płyty stropowej nad garażem łącznie z wykończeniem żwirowym, płytkowym oraz bazą substratu pod zieleń w centralnej części patio.

Nieustannie zdobywane doświadczenie

Magdalena Koper jako kierownik regionalny wraz ze swoim zespołem dołożyli wszelkich starań, by prace zostały wykonane na najwyższym poziomie.  Jak zawsze inwestycja wymagała od nas wysokiej jakości wykonania oraz nienagannej staranności, co jako firma wykonawcza z wieloletnim doświadczeniem spełniliśmy w 100%.

Cieszymy się, że mogliśmy być częścią tej realizacji wykonując prace w najwyższym stopniu profesjonalizmu. Współpraca z tak cenionym deweloperem jak Grupa Archicom niewątpliwie przyczynia się do rozwoju Tectum Group w rejonie Dolnego Śląska.

Dziękując za owocną współpracę jednocześnie życzymy Grupie Archicom jak najwięcej pomyślnych inwestycji.

Kliknij tutaj, by dowiedzieć się więcej o projekcie
Zobacz wideo prezentujące osiedle

Materiał wideo jest własnością Grupy Archicom

Jestes zainteresowany skorzystaniem z naszych usług? Skontaktuj się z Nami!

No personnel found, please create the personnel post to use the item.

Szukasz eksperta w zakresie renowacji lub wykonania nowych pokryć dachowych?