Warszawa 227739338 Wrocław 606447549 Gdańsk 507873402 Kraków 690107939 Kosztorysy: oferty@tectumgroup.pl
Wykonawstwo pokryć dachowych i konserwacja
Budynki przemysłowe
Budynki komercyjne
Budynki użyteczności publicznej

Braterska siła

W ścisłym centrum Warszawy powstaje następny spektakularny wieżowiec. Jesteśmy częścią tego projektu a to, co czyni go wyjątkowym, to historia czterech braci.

Atmosfera i zrozumienie wewnątrz zespołu w pracy to bardzo ważne aspekty naszej codzienności. Spotykamy się z tym w biurze i innych miejscach pracy niemniej jednak równie istotne jest wzajemne zrozumienie członków zespołów którzy pracują na realizowanych przez Nas budowach. Co jednak, gdy 4-osobowy zespół tworzy czterech… braci?

Widok Towers

Roman, Grzegorz, Marcin i Krzysztof tworzą jedną z naszych brygad wykonawczych. Aktualnie są odpowiedzialni za projekt realizowany w centrum Warszawy Widok Towers (S+B Gruppe). Zespół ten w ramach zakresu prac zleconych Tectum Group odpowiada za wykonanie kompleksowej termo i hydroizolacji na patio budynku oraz dachach i tarasach. To kolejny projekt poprzez realizację którego jesteśmy ważną częścią zmieniającej się panoramy Warszawy z czego jesteśmy dumni.

Profesjonalizm na najwyższym poziomie

Ekipa braci rozpoczęła przygodę z Naszą w firmą w 2010 roku. Są oni jednymi z najbardziej doświadczonych dekarzy w specjalizacji dachów w Polsce. Walnie przyczynili się do realizacji wielu projektów które wykonywaliśmy w ostatnich latach, w tym bardzo wymagający pod wieloma względami projekt Elektrociepłowni Powiśle. Wiemy, że zespół ten jest w stanie pokonywać wiele barier właśnie ze względu na zrozumienie wewnątrz zespołu

Wzajemne zaufanie kluczem do sukcesu

Zawsze nas cieszy, gdy nasi kontrahenci obdarzają nas zaufaniem jednak równie mocno cieszy nas to, że będąc firmą pielęgnującą na co dzień wartości rodzinne tworzymy miejsce pracy, w którym pracują niemal całe rodziny.

Więcej o projekcie na stronie internetowej Grupy S+B

Zobacz zdjęcia wizualizacyjne

Zdjęcia wizualizacyjne są własnością S+B Gruppe

Szukasz eksperta w zakresie renowacji lub wykonania nowych pokryć dachowych?