Kontakt

Home > Kontakt

Poszukujesz odpowiedniego rozwiązania dla swojego projektu?

Skontaktuj się z Nami
Sprzedaż

Jakub Klimas, +48 512 156 164, jakub.klimas@tectumgroup.pl | Cała Polska | Rejon Gdańsk | Nowe inwestycje i remonty

Norbert Wyszomirski, +48 571 601 008, norbert.wyszomirski@tectumgroup.pl | Cała Polska | Remonty

Damian Duszyński, +48 571 601 007, damian.duszynski@tectumgroup.pl | Cała Polska | Remonty

Magdalena Koper, +48 606 447 549, magdalena.koper@tectumgroup.pl | Rejon Wrocław | Nowe inwestycje i remonty

Rafał Forysiuk, +48 570 530 233, rafal.forysiuk@tectumgroup.pl | Rejon Kraków | Nowe inwestycje i remonty

Tomasz Jaworski, +48 604 550 070, tomasz.jaworski@tectumgroup.pl | Rejon Warszawa | Nowe inwestycje

Kontakt w innych sprawach

Anna Włodarczyk, +48 666 373 680, anna.wlodarczyk@tectumgroup.pl | Finanse & Administracja

Dagmara Strycharek, +48 451 051 629, dagmara.strycharek@tectumgroup.pl | HR

Renata Bilska, +48 570 530 818, renata.bilska@tectumgroup.pl | Marketing

Piotr Frej, +48 570 530 215, piotr.frej@tectumgroup.pl | IT & Flota

Zostaw swoje dane kontaktowe, a skontaktujemy się z Tobą

uzupełnij formularz

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawa o ochronie danych osobowych w związku z kontaktem poprzez formularz zgłoszeniowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma Tectum Group Sp. z o.o. z siedzibą w Piastowie przy ul. Grunwaldzkiej 48, 05-820 Piastów.”

    TECTUM GROUP Sp. z o.o.
    ul. Grunwaldzka 48, 05-820 Piastów

    Wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie,
    XIV Wydział Gospodarczy, pod numerem 0000247745, NIP 952-198-65-57,
    Kapitał zakładowy 975 000 pln, wpłacony w całości.

    Rachunki bankowe:
    ING Bank Śląski S.A. – 64 1050 1025 1000 0023 5761 8954 (PLN)
    ING Bank Śląski S.A. – 64 1050 1025 1000 0023 5761 9051 (EUR)
    BGŻ BNP Paribas – 15 1600 1462 0008 3281 5395 6001 (PLN)
    BGŻ BNP Paribas – 57 1600 1462 0008 3281 5395 6021 (EUR)