Warszawa +48 22 773 93 38 Wrocław +48 606 447 549 Zapytania prosimy przesyłać na: oferty@tectumgroup.pl
Wykonawstwo pokryć dachowych i konserwacja
Budynki przemysłowe
Budynki komercyjne
Budynki użyteczności publicznej

Bezpieczni na budowie, bezpieczni na drodze

Codzienne bezpieczeństwo nas wszystkich powinno być traktowane jako najwyższy priorytet. Branża budowlana bezwzględnie wymaga od pracodawców i pracowników wspólnych wysiłków by zapewnić najwyższy możliwy poziom bezpieczeństwa.

Jednak poza bezpieczeństwem na budowie musimy być też bezpieczni na drodze. W związku z tym pod koniec lutego w przepięknej scenerii odlatujących i nadlatujących samolotów spotkaliśmy się na torze w Modlinie na szkoleniu firmowym w ramach szkoły bezpiecznej jazdy.

Dla nas wszystkich stanowiło to niemałe wyzwanie by poradzić sobie z zadaniami przygotowanymi przez instruktorów na specjalnie przygotowanym torze, niemniej jednak spędziliśmy ten czas bardzo produktywnie. Była to lekcja zarówno umiejętności kierowania samochodem lecz również lekcja pokory

Każdy z Nas po odbytym szkoleniu, zarówno teoretycznym jak i praktycznym, zrozumiał, że odpowiedzialna jazda jest najskuteczniejszym sposobem na zmniejszenie ilości wypadków drogowych lub zminimalizowanie ich skutków.

Polecamy takie szkolenie bezwzględnie dla każdego kierowcy jednocześnie apelując – jeździjmy wolniej. 5 km/h naprawdę ma znaczenie..

Zostaw odpowiedź