Jesienne przeglądy dachów

Sezon letni jest już niestety tylko wspomnieniem. Rozpoczęła się jesień, a co za tym idzie wchodzimy w okres, gdy opady deszczu będą występowały regularnie. Czy dach Twojego obiektu jest na to gotowy?

Tectum Group za sprawą działu Roofcomfort może przeprowadzić przegląd stanu dachu, podczas której możliwe będzie wykrycie ewentualnych problemów już na wczesnym etapie. Przeprowadzenie kompleksowej inspekcji poszycia dachowego, potwierdzone szczegółowym raportem technicznym, uwzględniającym zalecenia co do wykrytych wad i usterek pozwoli na szybkie wyeliminowanie problemów

ROOFCOMFORT oferuje usługi w zakresie

Remontów dachów

Inspekcji dachów

Naprawy dachów i renowacji

Analizy nieszczelności

Interwencji

Dokonujemy kompleksowych remontów pokrycia dachowego. Wykonujemy remonty w wielu systemach

Regularnie przeprowadzany przegląd i kontrola stanu dachu umożliwiają wykrycie problemów na wczesnym etapie

Po dokonaniu przeglądu dachu należy przeprowadzić jego profilaktyczną naprawę. Naprawiamy usterki wykryte podczas przeglądu.

Nasi specjaliści dokonują kompleksowej inspekcji systemu dachowego. Po ustaleniu przyczyny, dokonują oczywiście jej usunięcia.

Oferujemy naprawę systemu dachowego w przypadku uszkodzeń spowodowanych wystąpieniem skrajnych warunków pogodowych

Dlaczego warto skorzystać?

ROOF MAINTENANCE by

Przycisk Tectum roofcomfort

Konserwacja dachu jest bardzo ważną czynnością z wielu powodów. Bieżące monitorowanie stanu dachu pozwala na wczesne wykrywanie zagrożeń, co minimalizuje ryzyko zaistnienia uszkodzenia, a co za tym idzie poniesienia kosztów napraw.

Każdego dnia Twój dach jest narażony na działanie wielu czynników które mogą wpłynąć na jego uszkodzenie. Pamiętaj, że tylko regularne monitorowanie jego stanu pozwoli na uniknięcie niebezpiecznych w skutkach uszkodzeń, a zarazem kosztownych napraw.

Twój dach nas potrzebuje?

Szukasz eksperta w zakresie renowacji lub wykonania nowych pokryć dachowych?